AfterShot powstał w 2015 roku, na bazie doświadczenia zdobytego podczas wieloletniej pracy w tarnowskich mediach oraz agencji reklamowej.
Jako studio fotograficzne oferujemy pełen zakres usług fotograficznych. Jeżeli właśnie planujesz ślub to mamy ofertę, która spełni Twoje oczekiwania. Wykonamy całodniowy fotoreportaż z jednego z najważniejszych dni w Waszym życiu, a gdy emocje już nieco opadną zrealizujemy plener ślubny, wybierając odpowiadającą Wam scenerię.
Nasza współpraca nie musi zakończyć się na fotografii ślubnej. W naszej ofercie znajdują się, także: sesje z brzuszkiem, noworodków, fotografia rodzinna i Chrztu Świętego. Uwiecznimy dla Ciebie każdą najważniejszą chwile w Twoim życiu. Dysponujemy własnym komfortowym studiem, które umożliwia nam wykonywanie dowolnych sesji.

Oferta AfterShot uwzględnia również klientów komercyjnych. Zajmiemy się wykonaniem zdjęć wizerunkowych pracowników Twojej firmy oraz zdjęciami reklamowymi i produktowymi oferowanych przez Twoją firmę towarów. Wykonujemy, także fotorelacje z eventów, koncertów oraz wydarzeń sportowych.

Rozwijając nasze studio fotograficzne uzupełniliśmy ofertę o projektowanie i wykonywanie fotoalbumów, fotoksiążek i fotoobrazów dla klientów indywidualnych oraz różnorodnych materiałów reklamowych dla firm. Zajmiemy się stworzeniem wizerunku Twojej firmy poprzez zaprojektowanie i wykonanie: logotypów, wizytówek, ulotek oraz banerów reklamowych. Zaprojektowana dla Ciebie strona internetowa będzie najlepszą w obecnych czasach formą reklamą i furtką na nowych klientów.

Od czerwca 2016 AfterShot to również zakład fotograficzny, mieszczący się przy ul. Zakościele 1 w Radłowie. Wykonacie u nas zdjęcie do dokumentu, wykonacie odbitki zdjęć, wydrukujecie/zeskanujecie/skserujecie dokumenty oraz wiele więcej.

Cześć nazywam się Tomasz Lalewicz i to właśnie ja odpowiadam za zdjęcia w AfterShot. To właśnie moim okiem zostaną uchwycone najważniejsze momenty Waszego ślubu, chrztu Waszego dziecka czy też zmagania na różnych zawodach sportowych.
Pochodzę z Tarnowa, ale obecnie mieszkam i pracuję w Radłowie. Od samego początku w fotografii fascynował mnie reportaż. Początki mojej historii z fotografią to obecność na meczach piłkarskich, przeróżnych zawodach kolarskich i biegowych, koncertach i ważnych wydarzeniach w Tarnowie i okolicach. Swoje zdjęcia publikowałem w lokalnych serwisach internetowych (m.in. tarnow.net.pl, naszemiasto.pl, gazetakrakowska.pl) oraz prasie drukowanej (Temi, Miastoiludzie, Gazeta Krakowska). Po wielu latach szlifowania umiejętności wykonania rzetelnego reportażu postanowiłem skupić się na zleceniach prywatnych. Dlatego też obecnie moje główne zajęcie to fotografia ślubna i sportowa.
Do zobaczenia na weselnych parkietach i trasach wyścigów.

Backstage